Informacje dotyczące oferty

RUNOWO 2024 - FERIE W SIODLE

od 2700.00 zł
za osobę
Rezerwuj Szczegóły oferty

Miejsce wyjazdu

Polska, Runowo

Transport

Własny

Wiek uczestników

od 10 do 18 lat

Zakwaterowanie

Pałac pod Bocianim Gniazdem

Wyjazd może być realizowany w ramach Bonu Turystycznego

Numer oferty

01/CT/RUNOWO/Z24

Data wyjazdu

14.01 - 20.01.2024

Cena

2700.00 PLN

Numer oferty

02/CT/RUNOWO/Z24

Data wyjazdu

21.01 - 27.01.2024

Cena

2700.00 PLN

Numer oferty

03/CT/RUNOWO/Z24

Data wyjazdu

28.01 - 03.02.2024

Cena

2700.00 PLN

Numer oferty

04/CT/RUNOWO/Z24

Data wyjazdu

04.02 - 10.02.2024

Cena

2700.00 PLN

Numer oferty

05/CT/RUNOWO/Z24

Data wyjazdu

11.02 - 17.02.2024

Cena

2700.00 PLN

Numer oferty

06/CT/RUNOWO/Z24

Data wyjazdu

18.02 - 24.02.2024

Cena

2700.00 PLN

Dzięki autorskiemu programowi realizowanemu podczas zimowego zgrupowania jeździeckiego w Stajni Pałac Runowo - Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ dziecko może bezstresowo poznać świat koni nawet gdy zaczyna przygodę z nimi…DO KAŻDEGO UCZESTNIKA ORGANIZATOR PODCHODZI INDYWIDUALNIE!

FERIE w SIODLE to nie tylko jazda, to także nauka pracy w stajni ze zwierzętami, poznanie praktycznej strony opieki nad końmi, poznanie sprzętu i wiedza teoretyczna pozwalająca odpowiedzieć na pytania wymagane podczas egzaminów PZJ. Każde dziecko otrzymuje bezpłatnie nasz autorski podręcznik szeroko i obrazowo wyjaśniający wszystkie zagadnienia związane z posiadaniem konia. Jest to wiedza w pigułce pozwalająca usystematyzować własne doświadczenia.

MIEJSCOWOŚĆ: Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka i Łeby, około 40 km od morza.

Organizator: Ośrodek Pałac pod Bocianim Gniazdem, Stajnia Pałac Runowo Certyfikowany Ośrodek Jeździecki PZJ, TAX S.C. Jakub Rutkiewicz, Marta Rutkiewicz. Wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) Województwa Pomorskiego o nr 252.

ZAKWATEROWANIE: Pałac Pod Bocianim Gniazdem wraz ze stajnią i bogatym zapleczem na terenie 5 h (boiska, wiaty ogniskowe i zajęciowe, małpi gaj, place zabaw , siłownia i wiele innych) to sprawdzone i atrakcyjne miejsce do aktywnego wypoczynku dla dzieci.Ośrodek mieści się w pięknym Pałacu z XVIII w. z przytulną salą kominkową, jadalnią i ciepłymi pokojami. Zakwaterowanie w przestronnych 3-6 osobowych z łazienką oraz dostępnym WI-FI. Obiekt jest monitorowany.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: boiska, wiaty ogniskowe i zajęciowe, małpi gaj, place zabaw , siłownia i wiele innych, Spa Strefa z jacuzzi, sauną i Wanną Lavą.

WYŻYWIENIE: w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania polskie i europejskie:

 • śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, (tu zawsze  można przyjść po dokładkę i gorącą herbatę),
 • stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności),
 • stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych,
 • możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych za dopłatą (koniecznie należy zgłosić to przy formularzu rezerwacyjnym).

Uczestnikom zapewniamy brak nudy, aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu, profesjonalną kadrę instruktorską PZJ – a wszystko to w malowniczym zakątku Kaszub, w komfortowych pokojach Pałacu pod Bocianim Gniazdem wraz z korzystaniem ze Strefy SPA.

Jazdy to szkolenia indywidualne, sportowe, wyjazdy w teren po malowniczych szlakach, treningi na hali wykłady i praca z ziemi. Każdy uczestnik będzie mógł zdać na odznakę JEŻDŻĘ KONNO PZJ lub przygotować się do odznaki BOJ i SOJ: 

 • nielimitowany dostęp do stajni i koni - 30 koni zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w ciągłym treningu.
 • realizacja programu jeździeckiego dostosowywanego do indywidualnych umiejętności i potrzeb uczestników zgrupowania materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć,
 • do dyspozycji: parkury zewnętrzne, leśne szlaki konne oraz Kryta ujeżdżalnia,
 • indywidualny przydział koni do opieki oraz pielęgnacji, minimum 36 h zajęć w Stajni (zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne, codzienne lekcje jazdy konnej nawet 2 dziennie, w tym zajęcia w siodle, praca z koniem oraz zajęcia z pielęgnacji i żywienia koni),
 • możliwość zdania na odznakę PZJ Jeżdżę Konno* za dopłatą.
 • szkolenia w dobieraniu sprzętu dla jeźdźca i konia,
 • konkursy piękności koni, konkurs o "Złotą podkowę" - parkury z przeszkodami.

Szkollenie zarówno początkujących jak i zaawansowane osoby.Małe grupy treningowe!

Dodatkowe zajęcia są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona.

 • Odznaka Jeżdżę Konno: Egzamin Na odznakę Jeżdżę Konno Polskiego Związku Jeździeckiego - 100,00 zł
 • Pakiet Amazonki: Komplet kultowych gadżetów - czapka Stajnia Pałąc Runowo oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem - do wyboru kolor. Idealne dla każdej miłośniczki koni - 200 zł
 • Pakiet Survivalowca: Bluza Moro Runowo Team wraz z niezbędnikiem W tym piłka do drzewa, karta survivalowa, kompas, scyzoryk i wiele innych gadżetów - 100 zł

Dojazd własny. 

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Pałac pod Bocianim Gniazdem, Runowo 23, 76-230 Potęgowo 15:00 11:00 0,00 zł.

KADRA: Profesjonalna kadra: instruktorska Polskiego Związku Jeździeckiego, Kadra Runowo Team, Zawodnicy Klubu Jeździeckiego FBGwR

UBEZPIECZENIE:  NNW w wysokości 20000,00 zł.

ZABIERZ ZE SOBĄ:

 • Bryczesy lub spodnie bezszwowe do jazdy konnej, buty do jazdy konnej lub buty z płaską podeszwą za kostkę, rękawiczki do jazdy konnej lub inne rękawiczki;
 • Kask i kamizelkę ochronną zapewniamy na miejscu, natomiast w przypadku posiadania własnego sprzętu należy go podpisać;
 • Wygodne i ciepłe rzeczy: dres, rajstopy lub odzież termiczną; czapkę na głowę lub opaskę; kurtkę zimową, kamizelkę; buty zimowe za kostkę (mogą być kalosze ocieplane); kapcie, rękawiczki, przybory toaletowe, krem do rąk.
 • Ważną legitymację szkolną oraz wypełnioną kartę kwalifikacyjną (wraz z adnotacją o ewentualnej diecie) oraz dodatkowe zgody na zajęcia (patrz niżej)

BARDZO WAŻNE:  Obowiązkowo należy zapoznać się z Regulaminem Kolonii Regulaminem Stajni Pałac Runowo. Warunkiem przystąpienia do nauki jazdy konnej w stajni Pałac Runowo jest zapoznanie się z Oświadczeniem Rodzica oraz dostarczenie wypełnionego i podpisanego przez opiekuna dziecka dokumentu.

Dokumenty do pobrania: TUTAJ

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie,
 • opiekę doświadczonej kadry (kierownik kolonii, wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych),
 • realizację programu, zajęć tematycznych i bloków jeździeckich zgodnie z programem oferty,
 • TFG oraz TFP,
 • ubezpieczenie NNW 20 tys. zł.

CENA NIE ZAWIERA:

 • fakultetów,
 • transportu. 
 1. Dieta Bezglutenowa: 200.00 PLN
 2. Dieta Wegetariańska: 100.00 PLN
 3. Odznaka Jeżdżę Konno: 100.00 PLN
  Egzamin Na odznakę Jeżdżę Konno Polskiego Związku Jeździeckiego
 4. Pakiet Amazonki: 200.00 PLN
  Komplet kultowych gadżetów - czapka Stajnia Pałac Runowo oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem - do wyboru kolor. Idealne dla każdej miłośniczki koni.
 5. Pakiet Survivalowca: 100.00 PLN
  Bluza Moro Runowo Team wraz z niezbędnikiem W tym piłka do drzewa, karta survivalowa, kompas, scyzoryk i wiele innych gadżetów

Sposoby płatności

Płatność gotówką

Przelew tradycyjny

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!