Nic nie kształci tak jak podróże!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek przedszkolnych oraz szkolnych dla dzieci i młodzieży. Proponujemy bardzo szeroki wybór wyjazdów, zarówno lokalnych jaki dalszych podróży czy nawet wycieczek zagranicznych. Realizujemy zielone szkoły z różnorodnym programem warsztatów i zajęć integracyjnych dostosowanych do odpowiedniego wieku Uczestników. Nasze zabawy opierają się na wysokiej klasy sprzęcie typu: typu paintball, laser tag, zorbing, bumper ball, łuki, którego jesteśmy właścicielem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rezerwacją wyjazdów.

Nic nie kształci tak jak podróże!

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel Sp. z o.o. działa na rynku już od 1997 roku stale podnosząc i rozwijając swoje kompetencje. Stawiamy na profesjonalizm, pasję oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Współpracujemy z najlepszymi

Od lat współpracujemy z licencjonowanymi, doświadczonymi przewodnikami i pilotami. Oprócz bogatej praktyki nasza kadra to entuzjaści swojej pracy ze znakomitym podejściem do dzieci i młodzieży.

Atrakcyjne autorskie programy wycieczek

Nieustannie stawiamy sobie nowe cele i wyzwania - cały czas wyszukujemy nowe, ciekawe miejsca i atrakcje, które Was zachwycą. Nasze programy wycieczek są na bieżąco aktualizowane. Nasi specjaliści w oparciu o doświadczenie dydaktyczne tworzą wciąż nowe programy autorskie, które dostosowujemy do oczekiwań uczestników.

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Wysoki standard i kompleksowa obsługa to elementy, które nas wyróżniają. Od momentu przygotowania oferty, przez rezerwację, aż po realizację zapewniamy opiekę koordynatora, który czuwa nad przebiegiem wycieczki. Nasi specjaliści dbają o komfort współpracy już od pierwszego pytania.

Elastyczne podejście

Wszystkie programy i oferty możemy modyfikować i zmieniać zgodnie z Państwa sugestiami. Do każdego zapytania podchodzimy indywidulanie.

Bezpieczny transport i sprawdzone zakwaterowanie

Korzystamy tylko ze sprawdzonych przewoźników, którzy dysponują odpowiednimi zaświadczeniami i certyfikatami. Dzięki wieloletniej działalności mamy ogromną bazę sprawdzonych obiektów noclegowych, które proponują standard i obsługę na wysokim poziomie.

Poznaj ofertę naszych wyjazdów

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!