Stawiamy na odpowiedzialność i pasję

Osoby, z którymi od lat współpracujemy, są kreatywne, ale przede wszystkim bardzo rozsądne. To nas wyróżnia! Oryginalne – hobbystyczne zamiłowania naszych Wychowawców, nieszablonowe i pedagogiczne podejście do Uczestników sprawia, że Dzieciaki wracają szczęśliwe i bezpieczne z kolejnych wyjazdów.

Weryfifacja podczas rekrutacji

Rekrutację nowych Wychowawców zawsze prowadzimy bardzo dokładnie, skrupulatnie weryfikując ich do naszego teamu. Szczególną uwagę zwracamy na doświadczenie, podejście do dzieci i umiejętność radzenia sobie z trudnymi obozowymi sytuacjami. Pracujemy tylko z najlepszymi!

Szkolimy oraz wdrażamy

Nie spoczywamy na laurach i idziemy o krok dalej! Dzięki prowadzeniu działalności szkoleniowej sami kształtujemy nowych Wychowawców i Kierowników Wypoczynku Dzieci i Młodzieży.

Jesteśmy liderem szkoleń na Pomorzu. Nasze kursy, posiadają akredytację Pomorskiego Kuratorium Oświaty, a ich program pozwala na przygotowanie przyszłej kadry do prowadzenia bezpiecznego wypoczynku i sprawowania codziennej opieki nad Państwa Dzieckiem. Więcej informacji

Zobacz, jak wybieramy naszą kadrę

Zobacz historie naszej kadry w opowieściach - od uczestnika do wychowawcy

Co mówią o nas nasi Klienci

Najczęściej zadawane pytania

Każdego roku nad bezpieczeństwem, dobrym humorem uczestników oraz super zabawą podczas naszych wyjazdów opiekę sprawuje profesjonalna kadra!

Wychowawcy i kierownicy wypoczynku to osoby pełne pasji i doświadczenia, które współpracują  z Naszym biurem często od wielu lat. Najczęściej są to nauczyciele, pedagodzy oraz osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

Na wszystkich naszych wyjazdach, na których uczestnicy korzystają z akwenów wodnych (morze, jezioro, basen) obecny jest wykwalifikowany ratownik WOPR.

Zawsze stawiamy na prawidłowy rozwój psychospołeczny naszych uczestników, a ich bezpieczeństwo jest naszym największym priorytetem. Dlatego też, wszyscy nasi opiekunowie znają zasady udzielania pierwszej pomocy oraz są przeszkoleni w zakresie odpowiedniej praktyki i procedur sanitarnych w dobie COVID-19.

Na koloniach i obozach letnich oraz feriach zimowych dla dzieci i młodzieży, grupy dzielone są wiekowo oraz naturalnie z uwzględnieniem sugestii dotyczących ich kolegów i koleżanek.

Zgodnie z przepisami, jeżeli dzieci:

  • nie skończyły 10 lat, na 1 wychowawcę może przypadać maksymalnie 15 dzieci,
  • skończyły 10 lat, na 1 wychowawcę może przypadać maksymalnie 20 dzieci.

Osoby nieposiadające uprawnień do sprawowania opieki medycznej, mogą podać dziecku leki wyłącznie na prośbę i za zgodą rodziców – w innym przypadku osoby nie mają takiej możlwiości zgodnie z obowiazujacymi przepisami prawa. 

Oczywiście. Jest to bardzo częsta praktyka, zwłaszcza wśród najmłodszych Uczestników kolonii. Dzieci mogą wpłacić kieszonkowe i wówczas każdego dnia Wychowawca wypłaca Uczestnikowi daną kwotę. Dziecku jest łatwiej rozporządzać mniejszym budżetem i również ma mniejszą sposobność na ewentualne zgubienie pieniędzy.

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!