DLA KOGO BON TURYSTYCZNY?

Polski Bon Turystyczny jest narzędziem, który ma na celu wsparcie finansowe polskich rodzin, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19. Dopłata do wypoczynku  pośrednio pomoże osłabionej branży turystycznej.

Ile wynosi i komu przysługuje Bon Turystyczny? Jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 

UWAGA! Bon Turystyczny można wykorzystać aż do końca września 2022 roku

 

 

JAK AKTYWOWAĆ BON TURYSTYCZNY?

Bon Turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu.

Tutaj znajdziesz film instruktażowy jak to zrobić krok po kroku.

 

JAK ZAPŁACIĆ BONEM TURYSTYCZNYM?

Zostaną Państwo poproszeni o podanie 16-cyfrowego numeru, który my jako podmiot uprawniony do otrzymywania płatności w formie Bonu Turystycznego, zastosujemy w naszym systemie. Numer obsługi płatnosci bonu należy wysłać do nas drogą emailową na adres biuro@ctravel.pl wraz z informacją dot. kwoty, numeru rezerwacji oraz numerem telefonu, który został podany podczas rejestracji Bonu. 

W momencie zastosowania przez nas 16-cyfrowego numeru otrzymają Państwo sms z kodem potwierdzającym, który należy podać doradcy Biura Obsługi Klienta Czerwiński Travel. To Państwo finalnie potwierdzacie płatność, dlatego tak ważny jest stały kontakt telefoniczny. 

Więcej informacji o Bonie Turystycznym: https://bonturystyczny.polska.travel

 

 

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!