Poznaj historię Czerwiński Travel z punktu widzenia założyciela Zdzisława Czerwińskiego

Kiedy moja córka była małą dziewczynką, chciałem jej ofiarować cały świat. Zorganizowałem dla niej i dla grupy młodzieży - jej przyjaciół obóz wędrowny w górach. Widziałem wówczas ich uśmiechnięte twarze i jednocześnie wiedziałem, że są bezpieczni. Wtedy właśnie zdecydowałem, że tym będę się zajmował – pomyślałem, że będę organizował bezpieczne wyjazdy wakacyjne dla dzieci. Założyłem firmę, która dziś wysyła tysiące uczestników na obozy, kolonie, czy wyjazdy zagraniczne.

Dziś moja wnuczka kontynuuje naszą tradycję rodzinną i jeździ na kolonie organizowane przez Dziadka. Jestem dumny, że ta wakacyjna przygoda sprzed wielu wielu lat przerodziła się w naszą tradycję rodzinną i pasję.

Właściciel i Założyciel Biura

Zdzisław Czerwiński

Co oferuje Biuro
Turystyczne Czerwiński Travel

Wypoczynek dla dzieci i młodzieży

Posiadamy bardzo bogatą ofertę turystyczną zaczynając od półkolonii, poprzez kolonie w kraju, zimowiska, obozy zagraniczne, specjalistyczne obozy sportowe czy też tematyczne campy. Poza wakacjami i feriami organizujemy dzieciom i młodzieży niezapomniane wycieczki, zielone szkoły, biwaki i zajęcia integracyjne. Dodatkowo realizujemy projekty edukacyjne.

Wyjazdy grupowe

Przygotowujemy wycieczki dla grup zorganizowanych. Proponujemy zwiedzanie malowniczych zakątków Polski i Europy jak również szeroko rozumiany wypoczynek. W naszej ofercie mamy także wyjazdy integracyjne, teambuildingowe oraz tematyczne. Naszą „perełką” są wyjazdy VIP Berlin kierowane do Klientów biznesowych.

Szkolenia

Kształcimy przyszłych wychowawców wypoczynku, kierowników wypoczynku oraz animatorów czasu wolnego. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w tej kwestii, a nasze szkolenia sygnowane są przez Kuratorium Oświaty. Nasi wykładowcy to wysokiej klasy specjaliści, ale przede wszystkim praktycy.

Co wyróznia nas, na tle konkurencji?

Indywidualne podejście

Każdy Klient, Rodzic czy Uczestnik jest dla nas najważniejszy. Każdego traktujemy indywidualne a na wszelkie uwagi staramy się reagować natychmiast.

Tradycja i pasja

Jesteśmy firmą rodzinną z „turystycznymi korzeniami”. Organizacja imprez turystycznych to dla nas nie tylko tradycja ale przede wszystkim miłość.

Wysoki standard usług

Doskonale rozumiemy Państwa potrzeby bo w naszej rodzinie jesteśmy: Mamami, Tatusiami i Dziadkami. To powoduje, że umiemy spojrzeć na potrzeby uczestników w sposób bardzo empatyczny i im sprostać. Jesteśmy ambitni. Codziennie stawiamy sobie nowe wyzwania i wspólnie z naszym zespołem je realizujemy.

Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo naszych podopiecznych i spokój rodziców

Zawsze bezpieczeństwo było, jest i będzie naszym największym priorytetem. Powierzają nam Państwo pod opiekę swoje najcenniejsze skarby – Dzieci. Zawsze będziemy się wywiązywać z zaufania, którym nas Państwo obdarzyli.

Nasza kadra jest starannie wybierana i przechodzi selekcję i testy sprawdzające umiejętności

Mamy świadomość że to właśnie Nasz Zespół i wspólne działanie przyczyniają się do osiągania sukcesu. Nasza Kadra to ludzie z pasją, kreatywni, różnorodni – ale przede wszystkim też odpowiedzialni.

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!