Opis wycieczki

PARK EWOLUCJI - NEPTUNALIA - UNIHOKEJ - PIACHORZEŹBA

Zobacz galerię zdjęć

Program wycieczki:

Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy Bałtycki Relax w Jastrzębiej Górze. Obiekt usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Pokoje  w większości 3, 4  osobowe oraz  przestronne pokoje 7, 8 osobowych z łazienkami , odnowione, wszystkie pokoje z łóżkami pojedynczymi. Dodatkowe walory ośrodka to bardzo bogata infrastruktura przystosowana do zajęć sportowych i animacyjnych, przestronna jadalnia, świetlice TV, sala kinowa, sala taneczna z lustrami, duży  i nowoczesny plac zabaw, liczne boiska do: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, unihokeja , miejsce na ognisko. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany.

1 Dzień
Wyjazd grupy z miejsca zbiórki. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie.  Zapoznanie się z animatorami i wspólny spacer nad morze.
Obiad
OLIMPIADA INTEGRACYJNA  gry i zabawy pod okiem animatora, wszystkie  w formę dobrej zabawy, bezpiecznie i z dużą dawką humoru :

 • bieg w workach,
 • przeciąganie liny,
 •  wyścigi z piłkami,
 •  narty wieloosobowe,
 •  … i wiele innych

Kolacja.
Gry i zabawy podwórkowe.
Wieczorna DYSKOTEKA z elementami animacyjnymi.

2 Dzień
Śniadanie.
UNIHOKEJ zawodnicy do gry używają poliwęglanowych kijów oraz ażurowej plastikowej piłki. Celem jest zwycięstwo w meczu poprzez zdobycie większej liczby bramek niż rywal.
CHUSTA KLANZA zabawa która wspomaga integrację i uczy współzależności oraz ćwiczy: refleks,  spostrzegawczość, zwinność i zręczność, buduje zaufanie w grupie, rozwija wyobraźnię i uczy przestrzegania zasad.
Obiad.
NEPTUNALIA emocjonujące konkursy plażowe: kopanie najgłębszej dziury w piasku, przenoszenie wody, plażowy golf, limbo ….
PIACHORZEŹBA  konkurs na potwora z piasku.  Ogon z kamyczków,  łuski z muszelek, kły z patyczków, a  może wymyślicie coś fajniejszego?
Kolacja - biesiada ogniskowa, kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata.
Śpiewy, ogniskowe konkursy i niezwykłe opowieści.

3 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do RODZINNEGO PARKU EWOLUCJI w  Sławutówku. Zwiedzanie z przewodnikiem. Historia życia Ziemi zaczyna się kilka milionów lat wstecz. Zobaczysz jak ewolucja eksperymentowała na różne sposoby. Poznasz dzieje powstania naszej planety oraz prehistorycznych mieszkańców mórz, oceanów i lądu. Wizyta w parku jurajskim będzie niezapomnianą przygodą. Czekają tu następujące atrakcje:
KINO PREHISTORYCZNE - Poznasz Arnolda - wygadanego
i zabawnego dinozaura, który przedstawi historię
i dzieje powstania naszej planety.
BATYSKAF - jedyny taki w Polsce statek podwodny, którym popłyniesz na niezapomnianą podróż po głębinach Mórz i Oceanów. Dzięki nowoczesnej technologii przeniesiesz się 200 milionów lat wstecz na dno Oceanu gdzie zobaczysz największe wymarłe gatunki prehistorycznych zwierząt morskich.
ŚWIAT CZŁOWIEKA PIERWOTNEGO - to sceny z życia naszych przodków. Polowanie na mamuty i walka o ogień.
JASKINIOWE MIASTECZKO / KOLEJKA JASKINIOWCÓW - Fred i Wilma Flintstonowie zapraszają na przejażdżkę swoim pojazdem. Udaj się w podróż kolejką jaskiniowców. Frajda dla każdego murowana!
ŚCIEŻKA DINOZAURÓW - miejsce w którym przeżyjesz niezwykłą podróż przez erę dinozaurów. Na 40 000 tyś. metrów poznasz pierwszych mieszkańców lądu w naturalnych rozmiarach
STONEHENGE - to pełnowymiarowa replika kamiennej budowli jednego z najbardziej rozpoznawanych symboli Anglii, a zarazem jedna z najważniejszych megalitycznych budowli świata. Precyzyjne ułożenie głazów pomagało w ustaleniu dni przesilenia i śledzenie wędrówki Słońca czy Księżyca. Dzięki nim ustalano czas zbioru, siewu i innych prac polowych oraz oczywiście dokładne daty świąt.
OBRAZY PREHISTORII - jedenaście ekspozycji przedstawiających codzienne życie najstarszych przodków człowieka. Zobacz, jak pierwsze niezręcznie poruszające się istoty usiłowały wykonać najprostsze czynności związane ze zdobyciem pożywienia, narzędzi, rozpalaniem ognia.
PIRAMIDA-EGIPT SHOW - daj się wciągnąć w wytwarzaniem  niesamowitą przygodę w klimacie starożytnego Egiptu. Ubarwiona niezwykłą oprawą graficzną historia faraona uwięzionego w murach grobowca. Czekają na Ciebie pełne emocji spotkania z mumiami, strażnikami oraz ze zjawą samego władcy Egiptu.
PLAC ZABAW - raj dla dzieci: bajkowe domki, wspinaczki, zjazdy i ślizg…
DINO POCIĄG - przejażdżka w kolorowych i pełnych radości wagonikach oraz ROLLERCOSTER DRAGON - łagodna kolejka rodzinna, która rozbuja Was
 i wywoła falę okrzyków oraz radości z dreszczykiem
i adrenaliną! 
Powrót na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.

CENA:  545zł przy 45 uczestnikach (cena orientacyjna).
Cena jest liczona przy transporcie z Gdańska. Ostateczna cena oraz program zostanie przygotowana pod potrzeby grupy.

TERMIN:  do ustalenia

Możliwe są zmiany w programie i dostosowanie go do życzeń klientów.

 W CENĘ WLICZONO :

 •  transport autokarem,
 •  opłaty parkingowe,
 •  zakwaterowanie,
 •  wyżywienie wg programu,
 •  animatorów,
 •  korzystanie ze sprzętu,
 •  bezpłatny udział opiekunów 1/15,
 •  ubezpieczenie NNW,
 •  TFG i TFP,
 •  podatek VAT.

Możliwość wykupienia obiadku podczas pobytu w Parku Ewolucji - 23 zł/os

Wiek uczestników

7-10 lat

Pobierz ofertę

Pobierz ofertę PDF

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!