Opis wycieczki

ŚNIEŻKA - KARKONOSZE - TERMY CIEPLICKIE - KOPALNIA LICZYRZEPA - ŚWIERADÓW ZDRÓJ - WODOSPAD SZKLARKI - POZNAŃ

Zobacz galerię zdjęć

Program wycieczki:

1 Dzień

Zbiórka uczestników w godzinach porannych. Popołudniu zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja.  Czas wolny na zwiedzanie okolicy. Nocleg.

2 Dzień

Po śniadaniu wycieczka z przewodnikiem na Śnieżkę - najwyższy szczyt w Karkonoszach (1602 m n.p.m.) i jednocześnie w całych Sudetach. Panuje tutaj specyficzny klimat zbliżony do tego jaki mamy za kołem podbiegunowym, dlatego pamiętajmy o odpowiednim ubraniu i obuwiu. Śnieżka jest miejscem, z którego można podziwiać wspaniałe panoramy. Widoczność przy sprzyjających warunkach przekracza 200 km. Powrót do ośrodka na obiadokolacje. Czas wolny. Nocleg.

3 Dzień 

Śniadanie.  Pobyt w Termach Cieplickich, gdzie można znaleźć gamę ciekawych atrakcji, m.in.: zjeżdżalnie rurowe i trzytorową zjeżdżalnię, leżanki wodne, jacuzzi, bicze i płaszcze wodne, dziką rzekę i huśtawkę wodną. Temperatura wody we wszystkich basenach wynosi od 27°C do 36°C, głębokość sięga od 0,4 m do 1,6 m.  Na terenie kompleksu znajdują się również wyjątkowe baseny termalne zdrojowe oraz norweskie, które pozwalają na zrelaksowanie się na zewnątrz w gorącej wodzie, nawet przy najzimniejszej temperaturze. Wizyta w Kopalni Liczyrzepa - to Podziemna Trasa Turystyczno-Edukacyjna związana z ściśle tajną historią wydobycia U-238. Opowiada o historii górnictwa kowarskiego związanego przez ponad 800 lat z wydobywaniem minerałów, kruszców, żelaza , srebra oraz rudy uranu. Temperatura wewnątrz ok. +8 o C . w sezonie letnim zalecamy zabranie cieplejszej odzieży. Obiadokolacja. Nocleg.

4 Dzień  

Śniadanie. Wyjazd do Świeradowa - Zdrój, spacer w chmurach - Sky Walk. Zachwycająca konstrukcja jest uzupełniona o edukacyjne, kulturowe oraz ekstremalne elementy, które napotykamy w trakcie spaceru po łagodnie wijącej się kładce o długości 850 metrów (wysokość 62m). Na samej górze można odpocząć na siatce w kształcie kropli lub wejść na szklaną platformę i poczuć, jakby ciało unosiło się w powietrzu. Wycieczkę kończy jazda 105-metrową zjeżdżalnią. W kilka sekund wracamy z chmur na ziemię. Przejazd wirażem nazywany Zakrętem Śmierci, znajdującym się na Drodze Sudeckiej. Zakręt  ma 440 m długości. Jest  bardzo ostry i niebezpieczny, zatacza łuk prawie 180°. Miejsce to stanowi niesamowity punkt widokowy pozwalający podziwiać wspaniałą panoramę Karkonoszy i miasto. Wycieczka szlakiem prowadzącym do Wodospadu Szklarki, jest to drugi co do wysokości (13,3m) wodospad Karkonoszy, położony na wysokości 250 m n.p.m. Woda z potoku spływa szeroka kaskadą zwężającą się ku dołowi, tworząc kocioł eworsyjny. Wodospad należy do turystycznych atrakcji Karkonoszy, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Obiadokolacja. Nocleg.

5 Dzień

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Poznania. Zwiedzanie miasta z pilotem m.in. Złota Kaplica, Rynek Starego Miasta, Ratusz z koziołkami, Waga Miejska itp. (możliwość zorganizowania zwiedzania z przewodnikiem). Powrót na miejsce zbiórki we wczesnych godzinach wieczornych.

CENA: 998 zł/os przy 45 uczestnikach (cena orientacyjna).
Cena jest liczona przy transporcie z Gdańska. Ostateczna cena oraz program zostanie przygotowana pod potrzeby grupy.

TERMIN: do ustalenia.

W CENĘ WLICZONO:

 • transport autokarem,
 • opłaty parkingowe,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie wg programu,
 • opiekę pilota,
 • usługi przewodnickie wg programu,
 • bilety wstępu,
 • bezpłatny udział opiekunów 1/15,
 • ubezpieczenie NNW,
 • TFG i TFP,
 • podatek VAT.  

CO WYRÓŻNIA NASZĄ OFERTĘ:

 • Brak kosztów ukrytych - wszystkie atrakcje i usługi są wliczone w cenę wycieczki.
 • Dobieramy najlepsze atrakcje dostosowane do wieku i potrzeb grupy szkolnej.
 • Wszystkie nasze obiekty noclegowe wyróznia bardzo dobry standard i obsługa na wysokim  poziomie.
 • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie przygotowując spersonalizowaną ofertę.
 • Korzystamy tylko ze sprawdzonych przewoźników, którzy dysponują odpowiednimi zaświadczeniami i certyfikatami.
 • Na życzenie grupy zapewniamy fotorelację z niezapomnianego wyjazdu!


Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie. Podany program jest programem ramowym. Ze względu na niedostępność ewentualnych atrakcji lub problemy niezależne od organizatora może ulec lekkiej modyfikacji.

W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego Czerwiński Travel Sp. z o.o. wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena wycieczki może ulec zmianie.

Wiek uczestników

8-18 lat

Pobierz ofertę

Pobierz ofertę PDF

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!