Informacje dotyczące oferty

GRECKA FETA - LEPTOKARIA 2024

od 3125.00 zł
za osobę
Rezerwuj Szczegóły oferty

Miejsce wyjazdu

Grecja, Leptokaria

Transport

Autokar

Wiek uczestników

od 12 do 18 lat

Zakwaterowanie

GrecoInn Atrium Hotel ***

Numer oferty

01/CT/GREGF/L24

Data wyjazdu

21.06 - 01.07.2024

Cena

3125.00 PLN

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - 7 noclegów! Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2975 zł. Promocja ważna do 20.06.2024 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.

Numer oferty

02/CT/GREGF/L24

Data wyjazdu

28.06 - 09.07.2024

Cena

3275.00 PLN

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 3125 zł. Promocja ważna do 20.06.2024 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.

Numer oferty

03/CT/GREGF/L24

Data wyjazdu

06.07 - 17.07.2024

Cena

3275.00 PLN

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 3125 zł. Promocja ważna do 20.06.2024 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.

Numer oferty

04/CT/GREGF/L24

Data wyjazdu

14.07 - 25.07.2024

Cena

3275.00 PLN

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 3125 zł. Promocja ważna do 20.06.2024 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.

Numer oferty

05/CT/GREGF/L24

Data wyjazdu

22.07 - 02.08.2024

Cena

3275.00 PLN

GRECKA FETA - LEPTOKARIA Kalimera Kochani ! Zapraszamy do krainy bogów i herosów!

MIEJSCOWOŚĆ: LEPTOKARIA miejscowość położona u stóp Olimpu wzdłuż brzegu Morza Egejskiego. Miasteczko znane ze swojej pięknej plaży i spektakularnego widoku na masy górski, przyciąga turystów z różnych zakątków świata. Jest jednym z najpopularniejszych kurortów Riwiery Olimpijskiej. Krystalicznie czysta woda, europejska atmosfera i gwarancja pogody sprawiają, że Leptokaria jest wymarzonym miejscem na letni wypoczynek.

Obóz dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. 

ZAKWATEROWANIE: GrecoInn Atrium Hotel*** Położony zaledwie 200 m od plaży w bardzo bliskim położeniu głównej promenady. Pokoje 3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje z balkonami, klimatyzowane.  Część pokoi z widokiem na morze.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: BASEN, sprzęt sportowy, darmowe Wi-Fi dostępne w lobby, wspólny salon  i taras, pokój rekreacyjny gdzie mogą odbywać się warsztaty i zajęcia animacyjne. Zdjęcia obiektu dostępne są na stronie https://www.booking.com/hotel/gr/atrium-leptokarya.pl.html

WYŻYWIENIE: w Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu szwedzkiego: śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Posiłki serwowane w restauracji znajdującej się niedaleko hotelu nad samym brzegiem morza. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się obiadem i kończą śniadaniem.

 

1 dzień: Wyjazd autokaru według rozkładu, przejazd przez Polskę, Słowację, Czechy, Węgry.

2 dzień: Przyjazd do BUDAPESZTU. Zwiedzanie Pesztu z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Opera, Plac Wolności, Parlament, Zamek Vajdahunyad (zwiedzanie obiektów z zewnątrz). Przejazd komunikacją miejską na Wyspę Św. Małgorzaty. Wizyta w TERMACH PALATINUS.

TERMY PALATINUS to wyjątkowe miejsce gdzie można się orzeźwić w kąpieliskach z temperaturą wody 28 C., korzystać z kompleksu zjeżdżalni wodnych. Wokół są tereny zielone, a przed słońcem schować można się w cieniu drzew. Możliwość zakupienia ciepłego posiłku na terenie Term (płatne we własnym zakresie ok. 5 – 10 euro, nieobowiązkowo). Wyjazd w dalszą drogę do Grecji.

3 dzień: Przyjazd do Leptokarii w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Grecji – obiad.

3—10 dzień: pobyt w Grecji. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:

 • MITYCZNA WYCIECZKA DO PARKU NARODOWEGO GÓRY OLIMP: będziecie mieli wyjątkową okazję przechadzać się po miejscach, którymi dawnej przechadzał się Zeus. Spacer rozpoczniecie z miasteczka Litochoro, które zaprowadzi was do Wodospadu Zeusa przez kanion rzeki Enipeas.
 • GRECKI WIECZÓR: καλό πρωί (kalimera), καληνύχτα (kalinichta) – czyli krótka lekcja j. greckiego :) Nauczycie się tańczyć Zorbę i poznacie  trochę ciekawostek związanych z tradycjami greckimi.
 • PALEOS PANTELEIMONAS: wizyta w urokliwym kamiennym miasteczku położnym na zboczach masywu Olimp, do którego prowadzą liczne serpentyny i kręte dróżki. Magiczne miejsce z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i plaże Riwiery Olimpijskiej.
 • ZAMEK PLATAMONAS:  Imponująca twierdza krzyżowców z której rozpościera się widok na całą Riwierę Olimpijską.
 • ZŁOTA PLAŻA W NEI PORI: przedpołudniowy wypad nad szeroką, piaszczystą plażę sąsiedniej miejscowości. Na plaży można skorzystać z szerokiej oferty sportów wodnych (narty, spadochron, banan), a do tego pospacerować po nadmorskim bulwarze.
 • PARTY TIME: gorące rytmy, najnowsze hity i dobra zabawa. Poczujecie grecki klimat bawiąc się pod gołym niebem nad basenem lub w hotelu. Dla chętnych wyjścia na dodatkowe dyskoteki koszt ok. 5 euro/os.
 • 3…2…1… SPARTAKIADA: Najpierw masa, potem masa! :D Mięśnie same się nie zrobią! Również te w głowie! Przed Wami zawody, jakich jeszcze nie było. Oprócz siły i kondycji potrzebne będą spryt i wyobraźnia!
 • FLUO NIGHT: body painting farbami fluo.
 • ŚWIĘTO HOLI: prawdziwe święto kolorów i radości połączone z wieczornym wyjściem na promenadę.
 • BLIND PAINTING: znacie BANKSY’ego?! Sami zostaniecie street artistami. To będzie totalne wariactwo! Malowaliście kiedyś z zawiązanymi oczami? Nie? Czas to zmienić!
 • BAYWATCH – OBOZY FLASHMOB: ratownicy Słonecznego Patrolu patrolują plaże w LOS LEPTOKARIOS, dbając o bezpieczeństwo turystów. Prężą swoje muskuły i dbają o tężyznę fizyczną, aby w każdej chwili być gotowym na epicki bieg do wody i najlepsze letnie ruchy taneczne!
 • AQUA FUN:  Aqua Aerobik przy skocznych rytmach muzyki oraz waterpolo – dla aktywnych albo możliwość relaksu „do góry brzuchem” i korzystanie z promieni słonecznych
 • UROKLIWA LEPTOKARIA: piesze wycieczki po miasteczku i okolicach.
 • NIEBIAŃSKA PLAŻA: plażowanie i morskie kąpiele pod okiem ratownika
 • GOODBYE GREECE: wieczorne podsumowanie całego obozu! Rozdanie nagród i dyplomów, nocna kąpiel pod gwiazdami pod okiem ratownika.

11 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie w godzinach porannych, wyjazd w drogę powrotną.

12 dzień:  Przejazd przez Polskę zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych. Zakończenie wyjazdu.

Wycieczki i eventy fakultatywne (dla chętnych, płatne dodatkowo):

 • ATENY – jednodniowa wycieczka do Aten, zwiedzanie : portu Pireus, Akropolu i Plaki - starego miasta leżącego u podnóża Akropolu, grecka zmiana warty obok Parlamentu, stadion pierwszych nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, w drodze powrotnej Termopile. Cena ok. 60 euro/os.

 • METEORY: całodniowa wycieczka do wpisanych na listę UNESCO Meteorów - klasztorów "zawieszonych w niebie", zbudowanych na niedostępnych, stromych wieżach skalnych. Obecnie czynnych jest tylko 6 z 24 wzniesionych w XIV wieku klasztorów, a jedynie 5 z nich jest nadal zamieszkanych - zdarza się, że przez jednego zakonnika. Dwa z nich (św. Trójcy i św. Stefana) pełnią nadal funkcję opactw, w innych zaś mieszczą się muzea religijne. Powrót do Leptokarii. Cena ok. 40 euro/os. + 3 euro/os. bilet wstępu.  
  UWAGA: w klasztorach obowiązuje skromne ubranie, tzn. dla kobiet spódnice (długość za kolano) i zasłonięte ramiona oraz dekolt, panowie długie spodnie.

 • SKIATHOS - rejs na Wyspę Skiathos. Niezapomniany rejs statkiem z wieloma animacjami na pokładzie oraz pobyt na niezwykłej „złotej plaży”. Cena ok. 50 euro/os.

   

 • SALONIKI: zwiedzanie miasta autobusem z przewodnikiem (Muzeu  m Archeologiczne, Bazylika Agios Dimitrios, Ano Poli, Port, Białą Wieża). Pobyt w WATERLAND THESSALONIKI jednym z największych parków wodnych w Europie. W jego skład wchodzą m.in. zjeżdżalnie ze skokami, 5 serpentyn wodnych, górska rzeka z wodospadem; baseny Zen Pool, Kids Pool, Tarzan (przenosząc się z jednego brzegu tego basenu na drugi za pomocą platform i lin), Wave Pool; Wyspa piratów, liczne punkty gastronomiczne. Pobyt w Waterland min. 4 h. Cena ok. 75 euro/os


 * Wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2023.

 

TRANSPORT: autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię). Dojazdy antenowe z innych miejsc w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy autokaru.

Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Gdańsk, Tczew +250 zł; Toruń, Bydgoszcz +220 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski +190 zł; Wrocław, Lublin, Częstochowa +170 zł; Radom, Kielce +140 zł; Kraków +100 zł; Katowice +80 zł; Bielsko-Biała +50 zł, Białystok, Poznań, Olsztyn +250 zł.

Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta

miejsce adres wyjazd powrót cena
BIAŁYSTOK Dworzec Biacomex Boh. Monte Cassino 22:45 21:00 250,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Przejazd antenowy realizowany przy min. 5 uczestnikach.
BIELSKO-BIAŁA Stacja paliw Tesco ul. Warszawska 185 08:30 11:30 50,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska.
BYDGOSZCZ Dworzec PKS ul. Jagiellońska 58 lub MOP Otłoczyn Zachód - Autostrada Bursztynowa 87 - 700 23:30 18:30 220,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
CZĘSTOCHOWA Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 5:30 14:45 170,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
GDAŃSK ul. Dąbrowskiego 4, Gdańsk; parking na górze Gradowej (obok stacji paliw Orlen) 21:00 20:00 250,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
KATOWICE Stacja Bp - McDonald's / BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska / Ofiar Katynia, autostrada A4 (k. Wrocław) 07:30 13:30 80,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
KIELCE ul. Ściegiennego; parking pod stadionem Korony 03:45 17:00 140,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
KRAKÓW Wyjazd: Stacja paliw ,,Arge, powrót: Stacja paliw LukOil ul. Opolska 9 6:15 14:30 100,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
LUBLIN Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie (obok Orlenu) 00:30 20:00 170,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
ŁÓDŹ ul. Służbowa; parking obok DW PKP Łódź - Widzew LUB Stacja paliw Shell ul. Rokicińska 192 03:00 19:00 190,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
OLSZTYN Stacja paliw Shell, ul. Sielska 45A 17:30 22:00 250,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Przejazd antenowy realizowany przy min. 5 uczestnikach.
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Sikorskiego 43; stacja ,,Huzar 04:00 16:00 190,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
POZNAŃ McDonald przy CH Auchon Komorniki, ul. Głowacka 432 01:00 18:00 250,00 zł.
Uwagi: Przejazd antenowy realizowany przy min. 5 uczestnikach. Wyjazd dzień później w stosunku wyjazdu z Gdańska Przejazd antenowy realizowany przy min. 5 uczestnikach. Wyjazd dzień później w stosunku wyjazdu z Gdańska
RADOM ul. Wernera 52; stacja benzynowa Lukoil - McDonald's 02:30 18:00 140,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
TCZEW ul. Braci Grimm 4; Parking przy supermarkecie Carrefour 22:45 18:30 250,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.
TORUŃ Dworzec PKP Toruń - właściwy peron lub stacja paliw Orlen ul. Słupska 1 00:45 20:00 220,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
WARSZAWA Dworzec Zachodni PKS Al. Jerozolimskie 144 LUB parking przy sklepie Decathlon ul. Warszawska 6 01:00 18:30 190,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).
WROCŁAW Dworzec autobusowy ul. Sucha 1 04:30 16:00 170,00 zł.
Uwagi: Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne. Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej (w stosunku do daty wyjazdu z Gdańska).

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych oraz bagaż do 1.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży +130 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  dla chorób przewlekłych (CP) +270 zł
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut +190 zł

UWAGA!

Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży oraz gwarancji niezmienności ceny - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej
w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem.

UWAGA:

 1. Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualnego paszportu lub dowodu osobistego ważnego min. pół roku od daty powrotu z imprezy.
 2. MAKSYMALNY BAGAŻ: Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.)
 3. Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 150 euro.
 4. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.
 5. Podczas wyjazdu zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego Czerwiński Travel Sp. z o.o. wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Cena obozu została  skalkulowana przy aktualnych kosztach paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. na dzień 01.12.2023 r. 

W CENĘ WLICZONO: 

 • 7 lub 8 noclegów (w zależności od wybranego terminu),
 • wyżywienie wg opisu programu,
 • rezydenta na miejscu w Grecji,
 • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika,
 • transport poza Polską do/z Grecji,
 • wstępy wg. programu,
 • program obozu młodzieżowego,
 • ubezpieczenie KL , NNW + bagaż,
 • podatek VAT,
 • obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny +10 zł,
 • obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Pomocowy + 10 zł,
 • pamiątkowe gadźety,
 • wysyłkę zdjęć z obozu.

 W CENĘ NIE WLICZONO:

 • kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os.,
 • opłaty klimatyczno-administracyjnej 15 euro/ os.
 • obowiązkowej opłaty łącznej za: przewodników i bilety wstępów do zwiedzanych obiektów w tym Term Palatinus  (ok. 50 euro),
 • klimatyzacji -  5 euro/pokój
 • dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo):

  Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Gdańsk, Tczew +250 zł; Toruń, Bydgoszcz +220 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski +190 zł; Wrocław, Lublin, Częstochowa +170 zł; Radom, Kielce +140 zł; Kraków +100 zł; Katowice +80 zł; Bielsko-Biała +50 zł, Białystok, Poznań, Olsztyn +250 zł.

 1. Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut: 190.00 PLN
 2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dla chorób przewlekłych (CP): 270.00 PLN
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 130.00 PLN
Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel sp. z o.o.

Sposoby płatności

Płatność gotówką

Przelew tradycyjny

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!