Informacje dotyczące oferty

WŁOCHY - RIMINI - LATO 2023 - NOWOŚĆ

od 2949.00 zł
za osobę
Rezerwuj Szczegóły oferty

Miejsce wyjazdu

Włochy, Rimini

Transport

Autokar

Wiek uczestników

od 12 do 18 lat

Zakwaterowanie

Hotel MARIKA***

Wyjazd może być realizowany w ramach Bonu Turystycznego

Numer oferty

01/CT/WŁOMA/L23

Data wyjazdu

24.06 - 04.07.2023

Cena

2949.00 PLN

OSTATNIE MIEJSCA!!

RIMINI - MIRABILANDIA - WENECJA - SAN MARINO - WERONA Szalone imprezy połączone z gorącym słońcem, kąpielami w ciepłym Adriatyku oraz pyszną pizzą w kraju winem płynącym.

MIEJSCOWOŚĆ: Rimini to jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, który kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.

Obóz dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. 

ZAKWATEROWANIE: Hotel MARIKA*** położony jest zaledwie 200 m od plaży w mieście Rimini. Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach  3-4 osobowych wyposażonych w telewizor z płaskim ekranem (klimatyzacja dodatkowo płatna) i łazienką. Hotel bardzo dobrze oceniony przez klientów.

WYŻYWIENIE: we Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – kolacja, ostatnie - śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant.

 

1 dzień: Wyjazd autokaru według rozkładu , przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię.

2 dzień: Spacer po baśniowej Wenecji wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO - mieście na wodzie i 100 wyspach, które każdego roku rozpala zmysły milionów turystów. W programie zwiedzania m.in.:  Plac św. Marka z Bazyliką i Pałacem Dożów, Most Westchnień,  Plac Campo San Stefano, przejażdżkę Vaporetto czyli rejs tramwajem wodnym po Canale Grande. Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg. Pierwsze świadczenie kolacja.

3-9 dzień: Pobyt w Rimini i realizacja programu. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych:

 • WYCIECZKA DO WERONY: Werona jest miastem leżącym w północno-wschodniej części Włoch, które znajduje się na liście światowego Dziedzictwa UNESCO. Werona nazywana najpiękniejszym miastem włoskim, zachwyca ogromną ilością pięknych zabytków, pałaców, zamków oraz mostów. Zwiedzanie miasta Romea i Julii, zobaczycie m.in. Łuk Gawiuszów - rzymski łuk triumfalny, bramę Borsarich, rzymski amfiteatr, najwyższą wieżę
  w Weronie - Torre dei Lamberti, Kościół San Zeno Maggiore oraz na zakończenie najsłynniejszy balkon świata w domu Julii na Via Capello.
 • WYCIECZKA DO REPUBLIKI SAN MARINO: pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa).
 • FESTA ITALIANA:  zwariowana CITY GAME z elementami języka włoskiego
 • ULTIMATE FRISBEE:  plażowe zawody drużynowe frisbee. Rugby w zupełnie nowym wydaniu.
 • LIGHTING NIGHT: wypad na promenadę w super świecącym outficie.
 • JUICY PONG: totalnie odjechane zawody w klimacie Project X! Ping Pong w genialnym stylu!
 • FUN & PLAY: zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami.
 • SUMMER VIBES:  chillout na plaży, kąpiele w morzu, totalne lenistwo.
 • PARTY TIME RIMINI: podczas pobytu weźmiecie udział w specjalnie wyselekcjonowanych młodzieżowych EVENTACH muzycznych (uczestnicy 14-18 lat) w najlepszych klubach w Rimini! Przed Wami między innym:

  •  ALTRAMONDO STUDIOS – największa dyskoteka w miejscowości Rimini - słynie z dużego parkietu, potężnego nagłośnienia oraz spektakularnego laser show. Klub znany z imprez z międzynarodowymi artystami oraz z Piana Party. Altromondo to MUST BE!

  • BAIA IMPERIALE – jedna z największych dyskotek we Włoszech oraz najładniejszych w Europie. Klub oferuje od 2 do 5 parkietów z różnymi gatunkami muzycznymi!

  • COCORICÒ – ikona włoskiego clubbingu, ogromna szklana piramida w której grało setki artystów międzynarodowej klasy takich jak David Guetta, Afrojack, Calvin Harris, Marco Carola, Michael Bibi, Nina Kravitz.

  • RIMINI BEACH ARENA – obiekt położony na plaży, za plecami ex "Colonia Bolognese". Ogromna scena, parkiet bezpośrednio na plaży i tysiące, tysiące ludzi tańczących na piasku podczas DJ Setów światowych gwiazd lub festiwali

Koszt każdego EVENTU to ok. 15-25 euro, cena obejmuje bilet wstępu i transport.

10 dzień : Po śniadaniu wyjazd do PARKU ROZRYWKI – MIRABILANDIA. Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), restauracje i bary– a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody (3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo. Wyjazd w drogę powrotną.

11 dzień: Dojazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych/nocnych.

Wycieczki i eventy fakultatywne (dla chętnych, płatne dodatkowo):

 • TOUR DI RIMINI: wyjazd do centrum Rimini, miasta natchnienia wielu filmów Felliniego oraz przepięknej architektury pamiętającej czasy rzymskie. Zobaczycie m.in.: Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu Cena z zeszłego roku ok. 15 euro/os

 • RZYM: całodzienna wycieczka do stolicy Włoch. W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Cena z zeszłego roku ok. 75 euro/os.

 • AQUAFUN: najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych: zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteki w pianie. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.


 * Wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2023.

 

TRANSPORT: autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię). Dojazdy antenowe z innych miejsc w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy autokaru.

miejsce adres wyjazd powrót cena
GDAŃSK ul. Dąbrowskiego 4, Gdańsk; parking na górze Gradowej (obok stacji paliw Orlen) 05:20 22:30 0,00 zł.
Uwagi: Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu z innego miasta w Polsce - prosimy o kontakt z biurem. Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie. Podane godziny są orientacyjne.

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych oraz bagaż do 1.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży +120 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19  i kwarantannę +180 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19  i kwarantannę dla chorób przewlekłych (CP) +260 zł
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut +180 zł
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) + 100 zł

UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży oraz gwarancji niezmienności ceny - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem/gotówką. W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odjęta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.

UWAGA:

 1. Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualnego paszportu lub dowodu osobistego ważnego min. pół roku od daty powrotu z imprezy.
 2. MAKSYMALNY BAGAŻ: Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.
 3. Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 130 euro.
 4. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.
 5. Podczas wyjazdu zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego Czerwiński Travel Sp. z o.o. wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Cena obozu została  skalkulowana przy aktualnych kosztach paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. na dzień 01.03.2023 r. 

W CENĘ WLICZONO: 

 • zakwaterowanie - 8 noclegów 
 • wycieczki do Wenecji i Werony
 • wyżywienie wg opisu programu,
 • rezydenta na miejscu we Włoszech,
 • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika,
 • transport,
 • program obozu młodzieżowego,
 • ubezpieczenie KL , NNW + bagaż,
 • podatek VAT,
 • obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny +10 zł,
 • obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Pomocowy + 10 zł,
 • pamiątkowe gadżety,
 • wysyłkę zdjęć z obozu.

 W CENĘ NIE WLICZONO:

 • kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os.,
 • opłaty klimatyczno-administracyjnej 15 euro/os.,
 • obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępu do Parku Rozrywki Mirabilandia oraz za tramwaj wodny  i opłatę wjazdową do Wenecji (ok. 70 euro),
 1. Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut: 180.00 PLN
 2. Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP): 100.00 PLN
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 120.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 260.00 PLN
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 180.00 PLN
  UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży oraz gwarancji niezmienności ceny - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem/gotówką. W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odjęta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.
Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel sp. z o.o.

Sposoby płatności

Płatność gotówką

Przelew tradycyjny

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!