Informacje dotyczące oferty

POGORZELICA - W ŚWIECIE LEGEND I MAGII

od 2249.00 zł
za osobę
Rezerwuj Szczegóły oferty

Miejsce wyjazdu

Polska, Pogorzelica

Transport

Nie dotyczy

Wiek uczestników

od 7 do 15 lat

Zakwaterowanie

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy DZIEJBA LEŚNA

Wyjazd może być realizowany w ramach Bonu Turystycznego

Numer oferty

01/HŁ/POGLM/L22

Data wyjazdu

08.07 - 19.07.2022

Cena

2249.00 PLN

Numer oferty

02/HŁ/POGLM/L22

Data wyjazdu

20.07 - 31.07.2022

Cena

2249.00 PLN

Numer oferty

03/HŁ/POGLM/L22

Data wyjazdu

01.08 - 12.08.2022

Cena

2249.00 PLN

TURNIEJ WOJÓW - RUNY - MOTANKI Jeśli chcesz spędzić niezapomniane dni nad morzem, a przy okazji liczysz na bogaty program i wiele przygód, ta kolonia jest dla Ciebie.

Wakacyjny obóz w świecie legend i magii to niesamowita przygoda dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat, podczas której będą mogli zanurzyć się w kulturze i wierzeniach dawnych Słowian, poczuć się jak bohaterowie fantastycznych książek i filmów oraz przeżyć niezapomniany czas razem z innymi miłośnikami magii. Kolonia odbywa się w ośrodku Dziejba Leśna z basenem letnim. Dla chętnych dodatkowo lasertag, park linowy, wycieczka do Kołobrzegu, wycieczki do Niemiec: Cesarskie Kąpieliska i Heide Park. Nasza impreza jest bezpieczna dla uczestników - nasze procedury są zgodne z wytycznymi wydanymi przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

MIEJSCOWOŚĆ: POGORZELICA to miejscowość wczasowo – wypoczynkowa w województwie zachodniopomorskim na Wybrzeżu Rewalskim. Walory klimatyczne, krajobrazowe, turystyczne przyciągają rzesze turystów. Piękna szeroka plaża, wydmy porośnięte lasami, mikroklimat sprzyjający aktywnemu i zdrowemu wypoczynkowi.

Kolonia  7 - 15 lat .

ORGANIZATOR WYJAZDU : Biuro Podróży HARCTUR ŁÓDŹ 

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy „Dziejba Leśna” www.dziejbalesna.pl usytuowany w pięknym lesie sosnowym ok. 200 metrów do morza. Śpimy w murowanym pawilonie -  pokoje 4,5 - osobowe z łazienkami. Świetnie wyposażony ośrodek dysponuje: stołówką, salą dyskotekową z lustrami, świetlicami z ekranami i telebimami, boiskami sportowym: boisko do piłki nożnej, koszykówki, do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci,  miejscem na ognisko, stołem do tenisa oraz basenem letnim o wymiarach 20 x 8,5 m. Duży teren ośrodka (2 ha) jest ogrodzony i dozorowany. Na miejscu darmowe WIFI.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie w stołówce ośrodka: pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie oraz suchy prowiant w dniu wyjazdu, śniadania i kolacje w formie bogatego bufetu, obiady serwowane. Uwaga – dopłaty do diet specjalnych: wegetariańska, bezglutenowa, bezmleczna.

 

 

 • Wizyta w Centrum Słowian i Wikingów na Wolinie warsztaty rozpoczynają się krótkim zwiedzaniem skansenu, wprowadzeniem w historię Wolina i okres wczesnego średniowiecza. Dzielimy się na drużyny i bierzemy udział w zajęciach: lepienie z gliny, produkcja filcu, pisanie gęsim piórem, bieg wojownika lub musztra wczesnośredniowieczna, strzelanie z łuku. Każdy otrzymuje także poczęstunek w postaci podpłomyka z marmoladą, miodem lub serem z czosnkiem i ziołami, piernika wypiekanego w piecu chlebowym oraz herbatę ziołową.
 • Gra terenowa: celem gry jest zebranie przez każdą z drużyn 6 run od mitycznych bogów, którzy ukryli się pod postacią rzemieślników poruszających się po skansenie. Drużyny muszą odszukać bogów, odgadnąć ich imiona i wykonać u nich zadania (z zakresu dawnych rzemiosł lub sprawnościowe). Zdobyte w ten sposób runy utworzą odpowiedź – nazwę legendarnego miasta, którego mieszkańców uczestnicy gry muszą uratować przed zagładą.
 • Magiczna drużyna i budowanie totemu: młodzi poszukiwacze przygód zostaną podzieleni na grupy i oddani pod opiekę wychowawców. Razem z nim stworzą swoją własną, wyjątkową drużynę. Czy będzie to grupa zwinnych elfów, starych jak świat krasnoludów a może czarodziejskich rusałek lub plemię silnych wojów? Po utworzeniu się drużyn, przybraniu fantastycznych imion, każda grupa stworzy swój własny totem, który potem przedstawi pozostałym drużynom na oficjalnym rozpoczęciu obozu.
 • Zanurzmy się w historii i micie: na lekcjach niewiele uczymy się o historii naszych ziem i naszych przodkach. A szkoda! Wierzenia, obrzędowość i codzienność dawnych Słowian to niezwykle fascynujące sprawy. Uczestnicy wyjazdu wezmą udział w przystępnej i bardzo ciekawej prelekcji, podczas której poznają swoje korzenie.
 • Pisanie run: pismo runiczne było właściwe dla Słowian, Wikingów, Celtów i wszystkich innych, magicznych kultur. Niektóre z nich miały sprzyjać bogactwu a inne, z kolei, przynosić ochronę i gwarantować dobre zdrowie. Podczas wyjazdu, każdy uczestnik będzie miał możliwość stworzenia własnego amuletu z wybraną przez siebie runą.
 • Warsztaty z tworzenia słowiańskich lalek mocy: motanki to niezwykłe słowiańskie laleczki, które przynosić miały szczęście osobie, która ją nosiła. Niektóre z nich, nawet, o ile podczas motania – zostało wypowiedziane zaklęcie, podobno spełniają życzenia. Podczas warsztatów, dzieci poznają technikę tworzenia słowiańskich laleczek i każdy stworzy swoją własną.
 • Warsztaty z tworzenia średniowiecznych notesów: czy jest ktoś komu się nie marzy posiadanie niezwykłej, wypełnionej zaklęciami księgi, którą w posiadaniu ma każdy wielki czarodziej? Zaklęcia lub inne niezwykle cenne informacje, młodzi sympatycy magii zapiszą sami, ale my pomożemy im stworzyć ich osobistą, czarodziejską księgę. Na warsztatach stworzymy średniowieczne notesy, wyglądające bardzko klimatycznie!
 • Turniej wojów: to wydarzenie dla wszystkich, którzy lubią rywalizację. Różnego rodzaju aktywności, takie jak przeciąganie liny, strzelanie z łuku, zapasy w błocie czy testy sprawności pozwolą wybrać najsprawniejszą spośród drużyn.
 • Nocna gra terenowa w klimacie fantasy: punkt programu, który na pewno spodoba się wszystkim lubiącym poczuć dreszczyk emocji oraz tym, którzy marzą o prawdziwej misji, podczas której będą mogli się wykazać sprytem, odwagą i szlachetnością. Drużyny czekać będzie misja, której powodzenie zależy od wielu czynników, ale jedno jest pewne: gra gwarantuje niezapomniane wrażenia!
 • Swadźba: to tradycyjne, słowiańskie zaślubiny, które odbędą się również na naszym wyjeździe! Wszystkie fantastyczne pary, które będą chciały złożyć sobie przysięgę miłości, będą mogły to zrobić na specjalnej uroczystości. Oprócz samej ceremonii, przygotowana zostanie też biesiada z ogniskiem i podpłomykami.
 • Konkursy plastyczne: uczestnicy naszego wyjazdu będą mogli spróbować swoich sił w konkursie plastycznym na najciekawszego potwora, którego można by wpisać w bestiariusz słowiański oraz w konkursie na rzeźbę z piasku przedstawiającą gród/warownię/średniowieczny zamek lub inne fantastyczne miejsce. 
 • Wybory najciekawszej postaci: na naszym magicznym wyjeździe czeka nas dużo konkursów, ale jeden z nich – jest naprawdę wyjątkowy! Wszyscy chętni do udziału w zabawie będą musieli stworzyć i wcielić się w magiczną postać, którą później zaprezentują wszystkim podczas specjalnych wyborów na najciekawszą postać obozu. Będzie się działo!

DODATKOWO

 • wycieczka autokarowa do Kołobrzegu: zwiedzanie Skansenu Morskiego, gdzie zobaczymy okręty ORP Fala, ORP Władysławowo, pozostałości z ORP Burza, spacer po mieście: port jachtowy i handlowy, promenada, molo, Pomnik Zaślubin z Morzem, Stare Miasto – Ratusz, gotycka Bazylika WNMP, Baszta Lontowa. REJS STATKIEM PIRACKIM PO MORZU.
 • wycieczka do Niechorza i rezerwatu przyrody Liwia - fotografowanie i podpatrywanie ptaków w  rezerwacie “Jezioro Liwia” w Niechorzu (100 gatunków ptaków),
 •  kąpiele pod opieką ratownika,
 •  aquaolimpiada - zawody pływackie,
 •  wspólne plażowanie,
 •  szalone dyskoteki,
 •  baloniada,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek

PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):

KOLEJKA RETRO i Muzeum 15-go Południka + 60 zł/os
Przejażdżka Kolejką Retro po Wybrzeżu Rewalskim – jedna z największych atrakcji na Wybrzeżu, przejazd „afrykańskim” zabytkowym parowozem po ponad 100 letniej trasie kolejowej. Przejedziemy z Pogorzelicy do Trzęsacza gdzie zobaczymy ruiny średniowiecznego kościółka zniszczonego przez proces abrazji i zwiedzimy jedynego w Europie Multimedialnego Muzeum 15-go Południka.

ZAGRAMY W LASERTAG + 50 zł/os - czyli tzw. laserowy paintball -  gra wykorzystująca repliki broni palnej - amunicją nie są tu jednak plastikowe lub wypełnione farbą kulki, lecz promienie podczerwone, całkowicie nieszkodliwe, bezpieczne dla młodzieży (brak urazów), Dodatkowymi zaletami jest dużo większy zasięg „strzału” niż zwykłego paintballa oraz jej programowalność. Czujniki trafień zlokalizowane są na głowie i na broni. Nauczymy się taktyki prowadzenia walski w terenie leśnym oraz mieszkalnym. Daje to nieskończone możliwości. Czekają nas Laser Wars – gry wojenne bez żadnych ograniczeń wg wybranych scenariuszy, np.: Deathmatch - zawodnicy grają w formule każdy na każdego, wygrywa osoba z największą liczbą trafień, Medic Box - dwie drużyny, odrodzenie następuje po powrocie do bazy, zwycięża drużyna o największej liczbie trafień czy Team Game oraz wiele innych.

PARK LINOWY + 50 zł/os: pokonamy szereg przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt.

PADDLEBOARD - STAND UP PUDDLE (SUP) min. 10 lat +  90 zł/os.
To połączenie tzw. longboard z kajakiem, przez co zapewnia stabilność i wygodę manewrowania. SUP jest aktywnością, która przekona osoby nie do końca swobodnie czujące się w wodzie. Wystarczy do tego odpowiednia deska z wiosłami czyli paddelboard. Ważna jest umiejętność utrzymania równowagi i właściwego balansowania ciałem. SUP szybko uczy właściwej sylwetki i umiejetności umiejętności. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą spróbować surfingu, kitesurfingu lub innych aktywności, które wiążą się z większym ryzykiem. W cenie lekcja pływania + 2 godziny pływania, zabezpieczenie instruktora, deski oraz kapoku. Zajęcia odbywają się na morzu na płytkiej wodzie przy dobrych warunkach pogodowych.

AQUAPARK SANDRA  + 60 zł/os (płatne tylko na miejscu) – płatne tylko na miejscu) największy w regionie aquapark, 10 basenów w tym pełnowymiarowy basen pływacki, liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży – 90 min. zabawy, min. 10 os.

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE zapisy w biurze przed wyjazdem, wstępy płatne na miejscu, realizacja przy min. 25 chętnych:

 •   „Cesarskie Kąpieliska” Heringsdorf - Ahlbeck – Świnoujście: Heringsdorf - Ahlbeck – wejście do Term Bałtyckich : 6 basenów w tym z wodą termalną, grota wodna z dwoma ślizgami, ogród wodny, hydro masaże, łaźnie parowe, strefa wypoczynku, spacer po najdłuższym molo w Europie w Heringsdorf (508 m), zabytki architektury cesarskich kąpielisk np. Cesarski Pawilon, Villa Hintze, Ahlbecker Hof; Świnoujście: przejazd promem na wyspę Uznam. Cena (90 zł + 15 EURO na wstęp). W cenie wycieczki: transport, opieka pedagogiczna, bilet wstępu upoważniający do korzystania ze wszystkich atrakcji, ubezpieczenie oraz prowiant.
 •  Park Rozrywki „Heide Park” www.heide-park.de Heide Park jest uznawany za najlepszy niemiecki park rozrywki z licznymi atrakcjami zapierającymi dech w piersiach m.in.: szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, tresura aligatorów, karuzele obrotowo - młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki. Czas trwania: ok. 24 godzin. Wyjazd jest planowany ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w Parku w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego. Cena (250 zł + 35 EURO na wstęp). W cenie wycieczki: transport, opieka pilota, bilet wstępu upoważniający do korzystania ze wszystkich atrakcji, gorący posiłek, ubezpieczenie, oraz prowiant.

 

TRANSPORT: autokar – wyjazdy na dzień z następujących miejscowości: Łódź bez dopłat. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane: Warszawa + 120 zł, Toruń + 80 zł, Poznań + 80 zł,  Lublin + 120 zł, Kraków + 120 zł, Katowice + 120 zł, Wrocław + 120 zł, Opole + 120 zł, Bydgoszcz + 80 zł, Piotrków Tryb. + 80 zł, Gliwice + 120 zł, Częstochowa + 100 zł, Kielce + 120 zł, Radom + 120 zł, Konin + 80 zł, Skierniewice + 100 zł, Białystok + 200 zł, Gorzów Wlkp. + 80 zł, Gdańsk + 120 zł. Dojazd własny – zniżka 70 zł od ceny autokarowej. 

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU:

 1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego  dociera  bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
 2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
 3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
 4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
 5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
 6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
miejsce adres wyjazd powrót cena
BIAŁYSTOK Stacja PKP- przed wejściem głownym 05:00 00:00 200,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
BYDGOSZCZ Stacja paliw Orlen, Aleja Jana Pawła II 131- DK25 13:15 13:45 80,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
CZĘSTOCHOWA Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 06:30 21:00 100,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
DOJAZD WŁASNY Ośrodek KW 00:00 00:00 -70,00 zł.
Uwagi: Dokładny adres, godzina przyjazu i wyjazdu zostanie podana na 7 dnie przed wyjazdem.
GDAŃSK Wyjazd: PKP Gdańsk Główny (przed wejściem do budynku dworca), powrót: PKP Gdańsk Główny- odpowiedni peron 10:00 15:40 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
GLIWICE McDonald przy CH Europa Centralna, ul. Pszczyńska 315 05:30 22:15 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
GORZÓW WLKP. Stacja paliw BP Kasprzaka Marcina przy węźle drogowym S3/DK22 14:30 13:30 80,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
KATOWICE Stacja paliw BP-McDonald przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska 55/ Ofiar Katynia 5, autostrada A4 (k. Wrocław) 05:00 22:45 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
KIELCE Stacja paliw Orlen, ul. Łódzka 266, DK 74 06:30 21:00 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
KONIN McDonald obok CH Ferio, Ogrodowa 31 d 10:30 17:00 80,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
KRAKÓW ul. Pasternik 66 stacja paliw BP w kierunku Katowic 04:00 23:45 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
LUBLIN Parking przy Hali Sportowej - Al. Zygmuntowskie, przy stacji paliw Orlen 04:00 23:00 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
ŁÓDŹ Ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura (Leroy Merlin) 09:00 18:00 0,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
OPOLE Stacja benzynowa Lotos, Posiłek 1a, Rogów Opolski, droga krajowa nr 45na południe od autostrady A4 04:00 23:30 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Ul. Sikorskiego 43, stacja paliw Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1 08:00 19:30 80,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
POZNAŃ McDonald przy CH Auchan Komorniki, ul. Głowacka 432 12:30 15:30 80,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
RADOM ul. Wernera 52, stacja paliw Amic Energy-McDonald 06:00 20:30 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
SKIERNIEWICE Parking przy markecie Dino, Bełchów 85a, DK70 07:30 20:00 100,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
TORUŃ Parking obok stacji paliw Carrefour- CH Bielawy, ul. Olsztyńska 8 12:00 15:00 80,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
WARSZAWA parking obok Stacji Paliw Orlen, ul. Stanisława Hynka 2 -DK 79 06:30 21:00 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
WROCŁAW Dworzec Autobusowy , ul. Sucha , stanowiska 6-9 04:00 23:00 120,00 zł.
Uwagi: Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.

KADRA: kierownik, wychowawcy (1 na 12-15 uczestników), opieka medyczna, ratownik.

UBEZPIECZENIE: NNW Signal Iduna do 5000 zł. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 60 zł/os- wariant standard lub 110 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 oraz kwarantannę.

UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

WAŻNE INFORMACJE: Należy zabrać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty oraz pieniądze na wstęp. Fakultety odbywają się przy min. 15 (dodatkowe warsztaty) lub 25 (wycieczki) uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

 • Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
 •  Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas imprezy.
 • Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
 • Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie,
 • program,
 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna (5000 zł),
 • opiekę kadry pedagogicznej (kierownik oraz 1 wychowawca na ok. 15 uczestników), medycznej, ratownika,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

CENA NIE ZAWIERA:

 • dopłat do transportu z poszczególnych miast*,
 • opłat za wycieczki fakultatywne Park Rozrywki „Heide Park” cena 250 zł + 305EURO na wstęp,  „Cesarskie Kąpieliska” cena 90 zł + 15 EURO na wstęp
 • opłat za program dodatkowy:  Kolejka Retro i Muzeum 15-ego Południka + 60zł/os., Lasertag + 50 zł/os, Paddleboard + 90zł/os,  park linowy + 50 zł/os, Aquapark Sandra  + 60 zł/os 
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 60 zł  – wariant standard; + 110 zł – wariant rozszerzony o COVID-19 oraz kwarantannę,
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł, składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

*dopłaty do transportu z poszczególnych miast*: Łódź bez dopłat. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane: Warszawa + 120 zł, Toruń + 80 zł, Poznań + 80 zł,  Lublin + 120 zł, Kraków + 120 zł, Katowice + 120 zł, Wrocław + 120 zł, Opole + 120 zł, Bydgoszcz + 80 zł, Piotrków Tryb. + 80 zł, Gliwice + 120 zł, Częstochowa + 100 zł, Kielce + 120 zł, Radom + 120 zł, Konin + 80 zł, Skierniewice + 100 zł, Białystok + 200 zł, Gorzów Wlkp. + 80 zł, Gdańsk + 120 zł. Dojazd własny – zniżka 70 zł od ceny autokarowej.

 

 1. dopłata do diety bezglutenowej: 120.00 PLN
 2. dopłata do diety bezmlecznej: 120.00 PLN
 3. dopłata do diety wegetariańskiej: 120.00 PLN
 4. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 60.00 PLN
 5. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 110.00 PLN
Organizator: Harctur Sp. z o.o.

Sposoby płatności

Płatność gotówką

Przelew tradycyjny

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!