Informacje dotyczące oferty

KRASNAL CAMP - MOJA PIERWSZA KOLONIA 2023

od 1650.00 zł
za osobę
Rezerwuj Szczegóły oferty

Miejsce wyjazdu

Polska, Kościerzyna / Szarlota

Transport

Własny

Wiek uczestników

od 6 do 10 lat

Zakwaterowanie

Zielona Szralota

Wyjazd może być realizowany w ramach Bonu Turystycznego

Numer oferty

01/CT/KOSKC/L23

Data wyjazdu

02.07 - 08.07.2023

Cena

1650.00 PLN

OSTATNIE MIEJSCA!

Numer oferty

02/CT/KOSKC/L23

Data wyjazdu

09.07 - 15.07.2023

Cena

1650.00 PLN

Super promocja na Dzień Dziecka ważna do 15.06.2023 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Super promocja na Dzień Dziecka

Numer oferty

03/CT/KOSKC/L23

Data wyjazdu

16.07 - 22.07.2023

Cena

1650.00 PLN

Super promocja na Dzień Dziecka ważna do 15.06.2023 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.   Super promocja na Dzień Dziecka

Numer oferty

04/CT/KOSKC/L23

Data wyjazdu

23.07 - 29.07.2023

Cena

1650.00 PLN

Super promocja na Dzień Dziecka ważna do 15.06.2023 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.   Super promocja na Dzień Dziecka

Numer oferty

05/CT/KOSKC/L23

Data wyjazdu

30.07 - 05.08.2023

Cena

1650.00 PLN

Super promocja na Dzień Dziecka ważna do 15.06.2023 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.   Super promocja na Dzień Dziecka

Numer oferty

06/CT/KOSKC/L23

Data wyjazdu

06.08 - 12.08.2023

Cena

1650.00 PLN

Super promocja na Dzień Dziecka ważna do 15.06.2023 lub wyczerpania miejsc z puli promocyjnej.   Super promocja na Dzień Dziecka

Moja Pierwsza Kolonia! Kolonia kreatywno-artystyczna dla najmłodszych.

Autorski program kolonii KRASNAL CAMP – jest propozycją, dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z koloniami. Ogromna i różnorodna ilość zabaw i animacji została tak skonstruowana aby Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i tęsknotę. Specjalnie wyselekcjonowani Opiekunowie są absolutnie oddani pracy z Dziećmi. Potrafią ciekawie przekazać wiedzę, pocieszyć, zachęcić do zabawy i działania, ale także przypilnować Maluchy podczas wieczornej toalety a jak trzeba to utulić do snu.

MIEJSCOWOŚĆ: Kościerzyna to malownicze miasto położone w na Pojezierzu Kaszubskim uznanym za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Teren otaczający miasto obfituje w liczne jeziora, rzeki i wzniesienia oraz przepiękne lasy.

Kolonia dla dzieci w wieku 6-10 lat.

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat kolonijny ZIELONA SZARLOTA to kameralny pensjonat, otoczony drzewami, położony  przy samym jeziorem Osuszyno (zejście do jeziora z terenu ośrodka). Teren w całości jest ogrodzony i przeznaczony dla wypoczywających tam dzieci. Niewielki budynek kolonijny przeznaczony jest dla 50 osób, przeznaczony wyłącznie dla naszych „dzieci”. Pokoje 3-, 4-osobowe., węzły sanitarne na korytarzach/piętrach. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem https://www.zielonaszarlota.com.pl/

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: boisko do gry siatkowej, kosz do gry w koszykówkę,  duży zielony teren rekreacyjny, wyznaczony plac na ognisko, stołówka, świetlica , osobna sala przeznaczona na warsztaty artystyczne i zajęcia ruchowe..

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).

Dni tematyczne:

1. Dzień Rekruta

Powitanie uczestników przez Wychowawców. Dla zatroskanych Rodziców, w końcu powierzacie nam swoje największe Skarby,  przekażemy numer telefonu do kierownika obozu, z którym możecie się Państwo skontaktować w dowolnej chwili podczas pobytu Dziecka na obozie. Rozpoczynamy zabawę - zajęcia integracyjne.

KOLOROWY SPADOCHRON: jest to HIT wszelkich zabaw animacyjnych. Ruch na świeżym powietrzu nigdy nie był tak przyjemny, jak przy użyciu Chusty Klanzy. Zagracie w złap przesyłkę, naleśnika, sałatkę owocowa i nie tylko …

KOMANDO FOKI:  1,2,3 PADNIJ! Na początek czeka na Was musztra, która wprowadzi wszystkich w wojskowy klimat. Wspólne tworzenie wojskowej piosenki, tor przeszkód, pajęcza sieć oraz wiele innych zabaw spowodują, że nasi Młodzi Rekruci zacieśnią nowe więzi i pokonają nieśmiałość. Po tym dniu wszyscy staną się jedną drużyną.

2. Dzień Artysty

MUZEUM KASZUBSKI PARK ETNOGRAFICZNY: zobaczycie niezwykły skansen i  dowiecie się jak funkcjonowała wieś, a przy okazji zobaczycie ponad 50 obiektów kultury ludowej. Prawdziwa podróż w czasie!

BALONOWE FIGURY: żyrafa, słoń, piesek? Nauczycie się jak robi się zwierzęta i inne przedmioty z balonów. Każdy będzie miał swojego stworka. Na koniec wspólnie ułożycie historie o waszych stworkach i balonowych rzeźbach.

EKO TORBY: każdy z Was stworzy niesamowite, unikatowe torby według własnego pomysłu. Wykonane projekty zabierzecie ze sobą do domu.

KASZUBSKI MASTERCHEF: sprawdzicie kto z Was zasługuje na tytuł Masterchefa.

TANECZNYM KROKIEM: nauczycie się tańczyć belgijkę. Wspólnie przećwiczycie podstawowe kroki, a kto wie czy ktoś nie okaże się urodzonym tancerzem...

KRĘCIMY LIP DUBA: nakręcicie wspólnie z wychowawcą teledysk! Będzie przy tym super zabawa i pamiątka z wakacji dla waszych rodziców.

3. Dzień Podróżnika

MUZEUM KOLEJNICTWA: zobaczycie niecodzienną kolekcję pojazdów szynowych, pochodzących z różnych okresów. Znajdujące się tam parowozy zaskoczą Was swoim rozmiarem.

WODNY CHILLOUT:  wycieczka do Aqua Centrum  w Kościerzynie; kompleksu sportowo-rekreacyjnego w skład którego wchodzi: basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz przede wszystkim  - zjeżdżalnia! 

PRZYGODA NA KASZUBSKICH SZLAKACH: Pan Leśniczy zabierze Was na pełen przygód spacer po lesie, na którym poszukacie jakie zwierzęta i ptaki tu mieszkają oraz jaką rolę pełni las w Waszym życiu.

SURVIVALOWE ABC: zbudujecie szałas, a stworzona przez was konstrukcja posłuży jako baza do dalszych zabaw i leśnych przygód.

4. Dzień Inżyniera

KOSMICZNE MALOWANIE: czyli malowanie na stretchu!

WYBUCHOWE LABORATORIUM: wybuchy, eksplozje, dziwne substancje i kolorowe płyny. Przeprowadzicie eksperymenty godne szalonego naukowca  i poznacie laboratoryjne sekrety. 

PRZYJACIEL NA NIBY: za pomocą PLASTYKI SENSORYCZNEJ przy użyciu różnych mas plastycznych zaprojektujecie i wykonacie własne Stworki-Potworki – zmyślonych przyjaciół z krainy marzeń.

WARSZTAT MŁODEGO KONSTRUKTORA: ze specjalnych kolorowych patyczków, które dzięki giętkości i elastyczności można również wyginać, będziecie tworzyć wspaniałe przestrzenne budowle i konstrukcje.

SUMMER DANCE: każdy bawi się jak umie, a może zaprezentujecie tańce których nauczyliście się podczas naszych warsztatów?

5. Dzień Sportowca

KASZUBSKIE IGRZYSKA: przygotujecie własne nazwy drużyn, okrzyki i piosenki zagrzewające do rywalizacji. Sprawdzimy, która grupa będzie rządzić w Borach Tucholskich podczas zwariowanego wyścigu rzędów!

WATER BATTLE - BALLONIADA: czyli bitwa wodna.

FLOORBALLOWA ROZGRYWKA: podzieleni na drużyny rozegracie pasjonujący turniej unihokeja.

DEEP STRETCH: przy relaksacyjnej muzyce porozciągamy się, aby rozluźnić ścięgna i mięśnie.

6. Dzień Detektywa

MAFIJNE PORACHUNKI: w Kościerzynie pojawili się nowi gracze. Terroryzują miasto i jego mieszkańców. Policja wysłała swoich najlepszych agentów, którzy działają pod przykrywką. Zagracie w kultową „MAFIĘ” grę znaną na całym świecie, uczącą abstrakcyjnego myślenia i dedukcji.

DAKTYLOSKOPIA: jakie ślady na miejscu przestępstwa pozostawił po sobie złodziej? Nauka jak w prosty sposób ściągać odciski palców z przedmiotów i porównać je z odciskami innych osób.

NA TROPIE: tajemnicza mapa, pozostawione ślady, tajemnicze zadania do wykonania i  przygodowa gra terenowa. To będzie super zabawa w policjantów i złodziei. Prawdziwy sprawdzian odczytywaniem znaków pozostawionych przez przeciwną drużynę.

ZGADNIJ KTO: stworzycie portrety pamięciowe swoich kolegów. Czy zapamiętacie  wszystkie charakterystyczne cechy, może pomoże wzór z ubrania? Będziecie rysować i śmiać się do łez.

OGNISKO Z KIEŁBASKAMI: tego nie trzeba tłumaczyć - niezapomniane chwile przy wielkim ogniu z pieczeniem kiełbasek to odpowiedni czas na podsumowanie całej kolonii. Zabawy przy ognisku przeprowadzone przez animatora uatrakcyjnią wspólne spotkanie.

7. Dzień Dezertera

SELFIE TIME: chyba nie ma na świecie osoby, która nie zrobiła sobie nigdy selfie.  Stworzycie wielkie kolorowe ramki do zdjęć, a w nich profesjonalną sesję na miarę gwiazdy w wykonanych wcześniej stylizacjach. To będzie fantastyczna pamiątka z wakacji!

Rozdanie nagród i dyplomów . Zakończenie kolonii.

DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE:

LETNIE KINO KOLONIJNE: czyli wieczór filmowy z popcornem. 

WAKACYJNY RELAKS: kąpiele w jeziorze to tak zwana opcja MUST BE dla każdego kolonisty. Na piaszczystej plaży będziecie mogli poleniuchować, aby zebrać siły na zabawy i kąpiele wodne. A to wszystko  pod czujnym okiem ratownika (kąpielisko strzeżone).

KOKTAIL ZABAW:  w codzienne bloki zajęciowe wplecione będą gry sportowo – integracyjne, a wieczorami będziecie poznawać animacje i zabawy, które są od wieków popularne na każdym letnim wyjeździe.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników oraz warunków atmosferycznych. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.

TRANSPORT: własny.

UWAGA! Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grup uczestników, jednak zalecamy dowiezienie dzieci osobiście – to złagodzi ich stres związany z pierwszym wyjazdem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Pensjonat kolonijny ZIELONA SZARLOTA Szarlota 4, Kościerzyna 12:00 12:00 0,00 zł.
Uwagi: Prosimy o przyjazd o godzinie 12:00. Prosimy o odbiór dzieci do godziny 12:00.
Potęgowo Transport dla grupy zorganizowanej BOCIANIE GNIAZDO 00:00 00:00 200,00 zł.

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży Czerwiński Travel to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 100 zł,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +150 zł
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 220 zł
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 100 zł

UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji.  W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odjęta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego Czerwiński Travel Sp. z o.o. wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Cena kolonii została  skalkulowana przy aktualnych kosztach paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. na dzień 01.12.2022 r. 

W CENĘ WLICZONO:

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie,
 • opiekę kadry pedagogicznej, medycznej,
 • program kolonii, 
 • ubezpieczenie NNW, 
 • opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT,
 • pamiątkowe gadżety,
 • wysyłkę zdjęć z obozu.

W CENĘ NIE WLICZONO: 

 • transportu*

* Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grup uczestników, jednak zalecamy  dowiezienie dzieci osobiście – to złagodzi ich stres związany z pierwszym wyjazdem.

 1. Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : 100.00 PLN
 2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży: 100.00 PLN
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 220.00 PLN
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę: 150.00 PLN
  UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odjęta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.
Organizator: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel sp. z o.o.

Sposoby płatności

Płatność gotówką

Przelew tradycyjny

Należymy do

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!